płatne tunele w Szwajcarii Mapa
   
 • zabudowy do kominkF3w
 • ostr muzyka do pobrania
 • instrukcje pralek
 • poziom progesteronu 20dc
 • farmakologia;podstawy;farmakoterapii
 • basketinfo
  Płock szlaki turystyczne mapa
  Olsztyn mapa numeracją budynków
  Olsztyn Dworzec Zachodni mapa
  Płock mapa miasta
  plemiona słowiańskie-mapa
  plik z mapa Katowic
  Olsztyn mapa samochodowa
    basketinfo

  Temat: Nawigacja firmy Harman Kardon
  Mam pytanie co powiecie na temat tego urządzonka : GPS-810, to najwyższy model nawigacji firmy Harman Kardon linii guide+play, jaki właśnie wprowadzono do sprzedaży w Polsce.
  Elementem szczególnym wyposażenia zestawu jest bezprzewodowy dżojstik. Spełnia on funkcje kontrolera, który można zamontować w dowolnym miejscu samochodu i poprzez niego obsługiwać wszystkie funkcje nawigatora bez potrzeby sięgania ręką do ekranu.
  Na wygodne podróżowanie z GPS-810 pozwala olbrzymia baza danych kartograficznych obejmująca swoim zasięgiem większość Europy (38 państw). Wśród bogactwa funkcji i możliwości, jakie oferuje system nawigacyjny GPS-810 jest także wysoce praktyczne rozwiązanie umożliwiające niezakłóconą nawigację nawet w przypadku chwilowej utraty sygnału. Urządzenie prowadzi bezbłędnie do celu nawet, gdy pojazd znajduje się w tunelach lub otoczony jest wysokimi budynkami.

  W nawigację wbudowano zestaw głośno-mówiący z protokołem łączności bezprzewodowej Bluetooth. Ułatwia to bezpieczne prowadzenie rozmów telefonicznych podczas kierowania pojazdem. Na wyposażeniu jest także duży ekran o przekątnej 4,3 cala z funkcją automatycznego ściemniania oraz odtwarzacz multimedialny z możliwością projekcji filmów i obrazów o rozdzielczości 640x480 pikseli. Urządzenie wyświetla pliki kodowane w standardzie H.264 (MPEG-4 AVC - Advanced Video Coding), który to wykorzystywany jest do transmisji telewizji wysokiej rozdzielczości w wielu cyfrowych platformach satelitarnych oraz w niezwykle popularnych odtwarzaczach iPod. Listę rozwiązań przydatnych i innowacyjnych uzupełnia zintegrowany transmiter FM. Pozwala on na wykorzystanie urządzenia GPS-810 jako miniaturowego nadajnika radiowego przekazującego komunikaty głosowe nawigacji, muzykę lub ścieżkę audio zawartą w filmach do dowolnego radio-odtwarzacza samochodowego i dalej do pokładowego systemu głośnikowego. Aby zapewnić bezkompromisową funkcjonalność i sprawnie obsługiwać olbrzymi zakres zadań, jakie powierzono GPS-810, zaopatrzono go w wydajny procesor o taktowaniu 530 MHz, wsparty pamięcią operacyjną 128 MB.


  Harman Kardon GPS-810


  Urządzenie oferuje: pamięć wewnętrzną flash o pojemności 2GB, czytnik kart SD do 32GB, tryb wyświetlania map 2D i 3D, 17 wersji językowych komunikatów głosowych, wybór celu podróży wg (pełnego adresu, kodu pocztowego, skrzyżowania, do centrum miasta, lub wg POI), pamięć tras oraz czasy przejazdów (historia), wykluczenia na trasie (Autostrady, Przejścia Graniczne, Drogi Gruntowe, Drogi Płatne, Drogi Wymagające Zezwolenia, Promy, Drogi o Dużym Ruchu), odbiornik TMC, ostrzeganie o foto-radarach stacjonarnych, zaznaczono Punkty Użyteczności Publicznej.
  Dostawca danych - TeleAtlas
  Wersja aktualizacji - Q2/2007
  Sugerowana cena urządzenia w sprzedaży detalicznej wynosi 1999zł.

  Dostępne mapy - państwa z dokładnym pokryciem siatki dróg:
  Andora, Austria, Belgia, Macedonia, Chorwacja, Republika Czeska, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Watykan, Wielka Brytania, Włochy, Węgry.
  Państwa z odwzorowaniem dróg głównych:
  Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Czarnogóra, Mołdawia, Rumunia, Serbia, Ukraina.
  Źródło: forum.gps24.pl/viewtopic.php?t=4311
   
    Start
  olszztyn
  olimpus 550
   
   
  A czymże jest prawdziwa męskość, jeśli nie wymieszanymi w odpowiednich proporcjach klasą i szaleństwem? Andrzej Sapkowski
  I Judasze nauczyli się nosić krzyże. Stanisław Jerzy Lec (pierw. de Tusch - Letz, 1909-1966)
  Dla towarzystwa dał się Cygan powiesić.
  Fałszywa skromność jest najprzyzwoitszym z kłamstw. Nicolas Sébastien Chamfort, właśc. Sébastien Roch Nicolas, zwany de Chamfort (1741-1794)
  A fronte praecipitium a tergo lupi - z przodu przepaść, z tyłu wilki (w ciężkim położeniu). (w ciężkim położeniu). (w ciężkim położeniu)